Advanced Nutrients Sensizym 250ml | czyści korzenie 0,25 l
search
  • Advanced Nutrients Sensizym 250ml | czyści korzenie 0,25 l

Advanced Nutrients Sensizym 250ml | czyści korzenie 0,25 l

44,00 zł
Brutto

Maksymalizuje wchłanianie składników odżywczych i zwalcza choroby korzeni

Ilość

  Bezpieczne płatności PayU

Płatności realizowane są przy wykorzystaniu systemu Payu.

  Szybka realizacja i dostawa

Zamówione produkty dostarczamy kurierem na terenie całej Polski

  Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny

Sensizym to niezwykle wysokiej jakości nawóz enzymatyczny. Czy zawsze zastanawiałeś się, dlaczego rośliny zewnętrzne rosną większe niż rośliny domowe? Odpowiedź znajduje się w kilku następnych wierszach. Zastosowane enzymy, chitynazy, proteazy, hydrolazy, glukanazy i celulazy, zastępują naturalną funkcję bioaktywnych enzymów, które w przeciwnym razie występują tylko w naturalnych uprawach na wolnym powietrzu. Enzymy te są odpowiedzialne za rozkładanie martwego materiału w strefach korzeni i tym samym tworzenie pożywienia wielokrotnego użytku dla roślin.

W wyniku fermentacji dużych ilości pożytecznych mikroorganizmów glebowych naukowcom z Advanced Nutrients udało się wygenerować skoncentrowaną dawkę enzymów. Enzymy te zapewniają maksymalną trwałość, żywotność i efektywność korzeni.

Inną cechą Sensizym jest to, że zastosowane podłoże korzeniowe, takie jak wełna mineralna lub podłoże kokosowe, może być ponownie użyte. To oszczędza czas i pieniądze. Sensizym jest częścią Professional Grower Level i powinien być stosowany w połączeniu z Advanced Nutrients Tarantula i Advanced Nutrients Nirvana.

  • bioaktywne enzymy dla silnego wzrostu korzeni
  • maksymalna trwałość, żywotność i efektywność roślin
  • umożliwia ponowne wykorzystanie gleby, podłoża kokosowego i wełny mineralnej
Advanced Nutrients Sensizym 250ml | czyści korzenie 0,25 l

Dawkowanie i stosowanie Advanced Nutrients Sensizym

Sensizym jest stosowany w fazie kwitnienia. Przed zbiorem podłoże należy dokładnie wypłukać, najlepiej za pomocą Advanced Nutrients Flawless Finish. Po zbiorze podłoże należy ponownie spłukać i usunąć duże pozostałości korzeni. Następnie podłoże zwilża się przez kilka dni wodą o skorygowanym pH i preparatem Sensizym. Podłoże jest następnie suszone do normalnego poziomu wilgotności i może być natychmiast ponownie użyte.

od 1 do 6 Tygodnia kwitnienia: 2ml / l

6 Przedmioty