KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie urban-jungle.pl odbywa się za pośrednictwem:

  • kuriera
  • odbiór w paczkomacie InPost

Czas realizacji zamówienia w zależności od wybranego sposobu płatności liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty dla przesyłek opłacanych przelewem lub kartą płatniczą.

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi zwykle: 2-14 dni roboczych. Na czas oczekiwania składa się czas realizacji zamówienia, a więc skompletowanie lub wytworzenie Towarów do zamówienia oraz przewidywany czas dostawy, który wynosi od 24 godzin, w przypadku Polski.

Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia wynikające z winy przewoźnika.

W przypadku nieodebrania przesyłki od doręczyciela lub zwrotu przesyłki z winy klienta, klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów przesyłki.

Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient powinien w jego obecności dokładnie sprawdzić zawartość i kompletność przesyłki, stan opakowania zewnętrznego oraz stan zamówionego Towaru. W przypadku uszkodzenia przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Klienta i kuriera.

W przypadku trudności związanych z wysyłką towaru, Sprzedawca niezwłocznie powiadomi Klienta drogą mailową lub telefoniczną. Sytuacje niezależne od Sprzedawcy wpływające na wydłużenie wysyłki nie mogą być podstawą do zwrotu towaru czy reklamacji.